ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO nr KRS 0000180500


Ośrodek Integracji Społecznej został powołany w lutym 2005 roku jako placówka dziennego pobytu, terapii i rehabilitacji dla osób z autyzmem i podobnymi zaburzeniami rozwojowymi. Od 2019 roku dysponujemy dwoma ośrodkami, do których nabór trwa przez cały rok. Zapraszamy do Ośrodka przy ulicy Białostockiej 9 i przy ulicy Kijowskiej 11.
 
Podczas zajęć w Ośrodku podopieczni nabywają umiejętności w zakresie samoobsługi, komunikacji, rozszerzają się ich doświadczenia społeczne, uczą się radzić sobie z napięciem w sposób konstruktywny, pojawiają się między nimi relacje, poprawia się funkcjonowanie zadaniowe, emocjonalne i społeczne. W bezpiecznych emocjonalnie warunkach osoby z autyzmem biorą udział zajęciach grupowych takich jak terapia zajęciowa, muzykoterapia, trening umiejętności społecznych, zajęcia kulinarne, zajęcia ruchowe oraz w zajęciach indywidualnych dostosowanych do programu terapeutyczno-rehabilitacyjnego formułowanego dla każdego podopiecznego:
 - Integracja Sensoryczna,
 - nauka umiejętności samoobsługowych w tym higienicznych,
 - zajęcia relaksacyjne i komunikacyjne

Ośrodek działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Zgłoszenia kandydatów do Ośrodka:
Piotr Bielawski
tel. 22 670 02 97, 507 134 931
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
©2021 Stowarzyszenie Terapeutów. All Rights Reserved. Designed By Stowarzyszenie Terapeutów

Proszę opublikować moduł w pozycji offcanvas